מועד אספקת המוצרים יתבצע בין 3 עד 7 ימי עסקים, מיום אישור העיסקה ע”י חברת האשראי (ימי עסקים כוללים רק את חישובם של ימים א-ה, לא כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג) או בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד המכירה של המוצר.
* מור דיל מפעילה האתר מגב הפלא תעשה הכל על מנת לספק את ההזמנות במהירות האפשרית ובזמני המשלוח הנקובים, אך עם זאת מור דיל לא תישא באחריות לעיקובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתה כגון שביתות, תקלות תקשורת חיצוניות וכד’.

אפשרויות משלוח ואספקה – משלוח המוצרים יעשה לסניף הדואר, נקודת חלוקה או באמצעות שליח עד הבית לבחירתכם. עלות דמי המשלוח הינה חד פעמית ואין כל הגבלה למספר המוצרים שמזמינים. ניתן להוסיף לעגלת הקניות כמה מוצרים שרק רוצים ולשלם עבור משלוח אחד לפי הפירוט הבא:
* איסוף עצמי – בכתובת החנות שלנו, שד’ המעפילים 33 תל אביב שעות הפעילות ימים א – ה בין 09:00 ל 18:00 ימי שישי וערבי חג בין 09:00 עד 13:00
* משלוח E-POST לנקודות חלוקה  –  14 ש”ח. אספקה בין 5 ל 10 ימי עסקים.
* משלוח בדואר רשום  –  19 ש”ח. אספקה 3 עד 7 ימי עסקים.
* משלוח עם שליח עד הבית – 25 ש”ח. אספקה 1 עד 3 ימי עסקים.
* משלוח חינם – במבצעים, או קופון הנחה. אספקה 14 עד 21 ימי עסקים.
ניתן לבחור באפשרות לאיסוף עצמי של ההזמנה, במידה ותבחרו בכך יש לבחור באופציה זו בזמן תהליך התשלום בקופה, ולא תחוייבו בדמי משלוח.
בעת תיאום האספקה או בעת קבלת ההזמנה באיסוף עצמי, רשאים עובדי החברה ו/או החברה המובילה לדרוש את נוכחותכם במקום ובמועד האספקה, הצגת תעודת זהות ו/או חתימה על גבי שובר כרטיס האשראי ו/או כל מסמך אחר כתנאי למסירה.* למען הסר ספק במבצעים והטבות, במידה ותיהיה אפשרות למשלוח חינם, “פיצ’פקעס ברשת” שומרת לעצמה את הזכות לשלוח את החבילה בכל דרך שהיא תמצא לנכון.

לפרטים נוספים אודות משלוח ואספקה אפשר לפנות אלינו בטלפון 077-3002072 או  לפנות אלינו בדף צור קשר